a2 + b2 = c2.

Zasady matematyki, a szczególnie geometrii są klarowne. Większą dozą fantazji i improwizacji możemy wykazać się w wystroju domowych wnętrz. Zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy regularne w kształtach panele Craters i Rectangles marki Dunes. Ich nowatorska faktura, ciekawy design i funkcjonalność sumują się na udaną aranżację.

Dobry wzór.

Projektanci nieustannie wykorzystują geometryczne wzory, jako motyw tkanin, natchnienie dla tworzenia przedmiotów sztuki użytkowej lub mebli. Dzięki designerskim, trójwymiarowym panelom marki Dunes przestrzenne bryły stały się również inspiracją dla wyjątkowej dekoracji ścian. Panele dekoracyjne Craters w subtelny, ale niezwykle pomysłowy sposób podkreślają nowoczesny, minimalistyczny wystrój. Trójwymiarowe okręgi o średnicy 39 cm rozmieszczone asymetrycznie na gładkiej powierzchni ściany tworzą jedynie z pozoru, chaotyczną kompozycję. W tej impresji widać bowiem konsekwencję aranżacyjną. Nieregularna kompozycja jest wizualnie „lekka”, dzięki czemu nie dominuje dekoracji wnętrza. Tak pomysłowa koncepcja urozmaici wygląd przedpokoju, gabinetu czy jadalni. Jeszcze większą dozą fantazji możemy wykazać się w urządzaniu mieszkania, gdy sięgniemy po panele dekoracyjne Rectangles  o wymiarach 30 cm x 30 cm. Wysoki profil oraz motyw ściśle przylegających do siebie prostokątów i kwadratów fascynuje przestrzennością faktury. Industrialny, niecodzienny charakter stylizacji uwypukla głęboki grafitowy kolor paneli. Udekorowana w tak nieszablonowy sposób ściana jest niezwykle intrygującą ozdobą. Wyrazista, efektowna i nietypowa – przyciąga wzrok i skłania do eksperymentowania formą.

Dobrze skalkulowane.

Panele dekoracyjne Craters i Rectangles prowadzą jedynie do udanych aranżacji. Powodem jest nie tylko ciekawe wzornictwo, ale i funkcjonalność zastosowanego surowca. Gipsowe płyty wzmocnione włóknem szklanym pozostają całkowicie niepalne, nietoksyczne oraz nie zawierają lotnych związków mineralnych. Materiał ten jest również łatwy i szybki w montażu. Złącza płyt są ze sobą sklejane i szlifowane aż do uzyskania jednorodnej powierzchni. Umożliwia to skomponowanie dowolnej kreacji, w układzie pionowym lub poziomym.

Pomysłowa aranżacja ściany to doskonały sposób na podkreślenie oryginalnego wystroju wnętrza. Trójwymiarowe panele dekoracyjne Craters oraz Rectangles marki Dunes pozwolą bowiem urzeczywistnić nieszablonowe projekty, które wymykają się schematom, zachwycają nowatorstwem oraz funkcjonalnością. Takie rozwiązanie architektoniczne z pewnością stanowi wzór godny naśladowania.

pdf

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.