Precyzyjnie poukładane – panele Puzzle marki Dunes.

Uporządkowane, ale nie nudne? Jak najbardziej! Aranżacje ścian wykonane przy zastosowaniu trójwymiarowych paneli Puzzle pomogą nadać wnętrzom indywidualny charakter. Nowość firmy Dunes pozwala połączyć harmonię i niepowtarzalny styl dekoracji, wprowadzając w pomieszczeniach wyjątkowy, przestrzenny klimat. Tworzenie przemyślanej aranżacji wnętrz to nie lada wyzwanie. Aby idealnie dopasować do siebie poszczególne elementy wystroju należy stosować rozwiązania, które nadadzą otoczeniu spójnego charakteru, nie rezygnując przy tym z oryginalnych, ożywiających całość propozycji. Takim oryginalnym pomysłem z dopasowanymi elementami są trójwymiarowe panele ścienne Puzzle dostępne w ofercie Dunes.

Wyzwolić kreatywność!

Trójwymiarowe panele dekoracyjne Puzzle marki Dunes wzorowane są na charakterystycznym kształcie elementów popularnej na całym świecie gry. Nawiązująca do niej dekoracja ścian będzie się wspaniale prezentować w pokoju dziecięcym, który jest miejscem niezliczonych zabaw naszych pociech. Dodatkową atrakcją będzie na pewno możliwość dowolnego pomalowania paneli tak, aby jeszcze bardziej przypominały prawdziwą układankę, na przykład odwzorowując wizerunek ulubionego bohatera.

Propozycja firmy Dunes to także doskonały pomysł na aranżację takich przestrzeni, jak biura czy pracownie. Wzór kojarzący się z niezwykłym procesem tworzenia z pewnością będzie w nich dodatkowo inspirował do kreatywnego myślenia i poszukiwania najlepszych pomysłów. Panele Puzzle o nietypowym kształcie w nieszablonowy sposób ozdobią nowatorską kuchnię albo salon. Za pomocą poszczególnych elementów można pokryć całe ściany lub ich niewielkie fragmenty, ozdabiając przykładowo tylko otoczenie telewizora lub pojedynczą wnękę. Niezależnie od rodzaju pomieszczenia, trójwymiarowość paneli można dodatkowo podkreślić poprzez odpowiednie oświetlenie, wykorzystujące przestrzenny charakter dekoracji.

Dobrze się składa…

Oprócz wzoru, panele Puzzle firmy Dunes łączy z popularną grą także łatwy montaż, przypominający przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć fachowcom lub wykonać je samemu, korzystając z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego. Pojedyncze panele dostępne są w wymiarach 80 x 80 x 1,5-2,3 cm, a do ich produkcji firma Dunes wykorzystuje wysokogatunkowy gips, wzmocniony dodatkowo włóknem szklanym. Zapewnia to optymalny balans między wagą i wytrzymałością dekoracji. Materiał ten jest również całkowicie ekologiczny oraz niepalny, nie zawiera toksyn ani związków lotnych.

Poszukując pomysłów na niestandardowe aranżacje wnętrz możemy dziś korzystać z ogromnego bogactwa stylów i środków. Trójwymiarowe panele dekoracyjne są wyróżniającym się na rynku rozwiązaniem, umożliwiającym tworzenie w pomieszczeniach niepowtarzalnego klimatu. Przygotowany przez firmę Dunes wzór Puzzle to szczególnie ciekawa propozycja dla wszystkich poszukujących wyjątkowej i nieszablonowej dekoracji idealnie dopasowanych elementów.

Trójwymiarowe panele dekoracyjne Puzzle marki Dunes

Wymiary: 80 x 80 x 1,5-2,3 cm

Waga: ok. 10 kg/szt.

Cena netto: 113,82 zł/szt.

Cena brutto: 140,00 zł/szt.

 

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.