Panele 3D Dunes – co robić w długie, jesienne wieczory?

Coraz mniej słońca za oknem, dzień coraz krótszy… to znak, że nadchodzi jesień. Z jednej strony aura może nas nieco przygnębiać, ale z drugiej strony wreszcie mamy czas na zajęcia, na które zabrakło go wiosną i latem. Jak można spędzić długie, jesienne wieczory? My zachęcamy do lektury dwóch najnowszych czasopism wydawnictwa Media Creations. „Living Room” i „Decoration & Design” to dwa bogate w treść magazyny wnętrzarskie. Ukazują nam nowości dekoratorskie oraz innowacyjne pomysły na aranżację wnętrz. Wśród wielu oryginalnych inspiracji znalazły się również ścienne panele 3D Dunes.

1. „Living Room” nr 4 (35) sierpień – wrzesień 2017

  • Wnętrza
  • Inspiracje
  • Dekoracje

„Panele dekoracyjne Dunes 3D to naturalne materiały wykończeniowe wyznaczające nowe trendy w systemie projektowania oraz dekorowania wnętrz. (…) Różnorodność wzorów oraz szerokie ich zastosowanie pozwala puścić wodzę fantazji i zaprojektować wnętrze o jakim marzymy.”

Panele Dunes 3D w magazynie Living Room

2. „Decoration & Design” nr 5 (32) wrzesień – październik 2017

„(…) Trójwymiarowe panele dekoracyjne nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. (…) W zależności od zastosowania mogą inspirować do działania lub skłaniać do wyciszenia i uspokojenia duszy. (…)”

Panele Dunes 3D w magazynie Decoration & Design

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.