Pliki 3D paneli Dunes.

Obiekty 3D do programów projektowych różnych produktów warto przechowywać w jednym miejscu, tak aby podczas tworzenia kolejnego projektu móc w każdej chwili sięgnąć po te elementy, które nas w danej chwili interesują. Zastanawiacie się jak i gdzie pobrać pliki 3D paneli Dunes? Udostępniamy je obecnie aż w trzech wygodnych, przejrzystych i bezpłatnych bibliotekach. Znajdziecie tam obiekty w rozszerzeniach .dwg, .dwf lub .3ds, które można umieszczać w swoich „ulubionych” katalogach. Zachęcamy do korzystania z jednej z poniższych stron:

 

Pliki 3D - Archispace - logo platformy z plikami do programów projektowych           Pliki 3D - ArchiUp - logo platformy z plikami do programów projektowych           Pliki 3D - Wzornik Architekta - logo biblioteki plików do programów projektowych

 

 

Do pobrania pliki wszystkich 35 wzorów Dunes:

Blister, Bubbles, Choppy, Craters, Curled, Flower, Groovy, Highball, Holes, Honey, Hourglass, Laguna, Lattice, Lily, Maze, Monroe, Origami, Pixels, Puzzle, Rain, Rectanles, Rhombus, Rings, Rolling, Shallow, Sinus, Speaker, Squares, Tablet, Tears, Tubes, Vertical Lines, Vines, Wave, Wicker.

Facebook: Wzornik Architekta, Archispace, ArchiUp.

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.