Kwitnąca aranżacja – panele dekoracyjne LILY marki Dunes.

Wśród niezliczonych odmian kwiatów, lilie zajmują miejsce wyjątkowe. Ich finezyjne kształty i zróżnicowana kolorystyka zachwycają i inspirują od najdawniejszych czasów. W wielu kulturach stały się symbolem królewskości i majestatu, a także delikatności i czystości.

Z ich charakterystycznym pięknem można teraz obcować na co dzień za sprawą wzoru LILY, propozycji wśród trójwymiarowych paneli dekoracyjnych firmy Dunes.

W poszukiwaniu pomysłów na niestandardowe aranżacje wnętrz dysponujemy dziś szeroką paletą stylów i środków. Wśród dostępnych na rynku propozycji wyróżniają się coraz popularniejsze panele dekoracyjne. Umożliwiają one pokrycie zarówno niewielkich fragmentów ścian, jak i dużych powierzchni, zmieniając i uatrakcyjniając ich wygląd w trzech wymiarach.

Naturalna uroda

Wzór ten to jedna z najnowszych propozycji firmy Dunes. Wpisany w okrąg kształt czterolistnej lilii tworzy na powierzchni ścian harmonijny wzór, pełen łagodnych łuków i delikatnych wypukłości. Liczne przetłoczenia i miękko prowadzone linie nadają całości przestrzennego charakteru, który podkreślić można dobrze dobranym oświetleniem, wykorzystującym niepowtarzalną grę cieni.

Wyjątkowy charakter wzoru Lily wzmocnić może pokrycie paneli zróżnicowanymi kolorami. Dwie lub trzy powtarzalne barwy spotęgują wrażenie rytmiczności, z kolei bardziej niejednolite kolory będą nawiązaniem do bogactwa odmian lilii występujących w naturze w aż 75 różnobarwnych gatunkach.

Wytrzymałość w dobrym stylu

Delikatność i subtelność wzoru Lily nie ma odzwierciedlenia w zaawansowanej technologii wykonania trójwymiarowych paneli firmy Dunes. Zastosowanie wysokogatunkowego gipsu, wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym, gwarantuje świetną wytrzymałość rozwiązań Dunes. Dzięki temu domownicy będą przez długie lata cieszyć się oryginalną aranżacją ścian.

Gips to także całkowicie ekologiczny i niepalny materiał, który nie zawiera toksyn i związków lotnych. Przeznaczone do użytku wewnętrznego panele Dunes Lily dostępne są w wymiarach 80×80 cm, a ich montaż przypomina przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć doświadczonym fachowcom lub skorzystać z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego.

Trójwymiarowe panele dekoracyjne Lily marki Dunes

Wymiary: 80 x 80 x 1,5-6 cm

Waga: ok. 18 kg/szt.

Cena netto: 113,82 zł/szt.

Ceba brutto: 140,00 zł/szt.

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.