Dunes i OWA-dekor na Seminarium Dolnośląskim Architektura Wnętrz.

Spotkania przedstawicieli branży architektonicznej są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wzbogacenia wiedzy na temat rozwoju rynku. Organizowane cyklicznie na terenie całego kraju Seminaria Regionalne gromadzą producentów, architektów i wykonawców prowadzących działalność w poszczególnych województwach.

Wśród uczestników odbywającego się 22 października we Wrocławiu Seminarium Dolnośląskiego Architektura Wnętrz obecni byli również przedstawiciele producenta trójwymiarowych paneli dekoracyjnych – firmy Dunes oraz jej partnera biznesowego – firmy OWA-dekor.

Tegoroczne Seminarium Dolnośląskie Architektura Wnętrz zgromadziło przedstawicieli biur projektowych, inwestorów i producentów z branży architektury wnętrz. Wśród wystawców i prelegentów znaleźli się między innymi fachowcy z zakresu oświetlenia, akcesoriów grzewczych i wykończeniowych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. Ekspert z dziedziny akustyki zainteresował zebranych analizą zagadnień dźwiękochłonności i dźwiękoizolacyjności. Firma Dunes prezentowała podczas spotkania trójwymiarowe panele dekoracyjne wykonane ze specjalnego gipsu i dodatkowo wzmocnione siatką z włókna szklanego. Spośród 26 oferowanych modeli 10 wzorów to tegoroczne nowości, które pozwalają projektantom wnętrz na jeszcze ciekawsze i nieszablonowe aranżacje. Panele dekoracyjne to także rozwiązanie umożliwiające inwestorom i wykonawcom atrakcyjne rozwiązanie problemu krzywych ścian w pomieszczeniach.

W spotkaniach uczestniczyli również przedstawiciele firmy OWA-dekor. Partner biznesowy firmy Dunes zajmuje się dystrybucją artykułów wykończeniowych wysokiej jakości, a także produkcją i montażem balustrad metalowych oraz metalowo-szklanych. „Dzięki takim spotkaniom architekci, inwestorzy i wykonawcy mogą w ciągu jednego dnia, w jednym miejscu poszerzyć swoją wiedzę zarówno na temat ciekawych, nowoczesnych rozwiązań, jak i działających na lokalnym rynku producentów. Panelowe dyskusje to również doskonała okazja do interesujących rozmów oraz wymiany kontaktów, a także możliwość poznania potrzeb kontrahentów.” – podsumował wydarzenie Jarosław Gniadek, Dyrektor Handlowy firmy OWA-dekor.

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.