Nowe wzory.

Miło nam poinformować, że firma Dunes wprowadziła do swojej oferty nowe wzory. Dziewięć nowości to modele: Blister, Bubbles, Laguna, Lattice, Rain, Rings, Speaker, Vetical Lines oraz Vines.

Blister ma regularny wzór przypominający pęcherzyki powietrza. Udekorowany lokal zyskuje nowoczesny i estetyczny wygląd. Sprawia wrażenie harmonii i urozmaica wystrój wnętrza.

Bubbles to przeurocze małe bąbelki. Pęcherzyki różnej wielkości tworzą na ścianie ciekawą fakturę, która w wyjątkowy sposób podkreśla wystrój wnętrza i nadaje mu całkiem nowy look.

Laguna przywołuje wspomnienie wakacji, słońca i piaszczystej plaży nad brzegiem morza. Ozdobiona nim ściana sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulne, przyjemne… wręcz idealne do wypoczynku.

Lattice i jego symetryczna kratownica ciekawie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu. Trójwymiarowość paneli podkreślona odpowiednim światłem nada wnętrzu niesamowitej głęb.

Rain przypomina spływające po szybie strugi deszczu. Jego uspokajający charakter wycisza, odpręża i zachęca do refleksji.

Rings tworzą delikatne kółeczka w kształcie pierścieni. Ciekawie podkreślają charakter wnętrza, a odmieniona ściana przyciąga uwagę swą oryginalnością.

Speaker jest wzorem imitującym głośnik. Jego nowoczesna faktura sprawi, że poczujemy się niczym w profesjonalnym studiu muzycznym. Model ten wprowadza niesamowitą ekspresję do pomieszczenia. Idealnie nadaje się do pokoju młodzieżowego, jak i lokalu muzycznego.

Vertical Lines to lekko drapieżny model. Pionowe linie kojarzyć mogą się z wyżłobieniami w skale lub drewnie.

I wreszcie Vines przypominający pnącze winogrona. Gałązki winorośli sprawią, że udekorowana ściana ożyje i nabierze całkiem nowego wyrazu.

Wszystkie modele Dunes montować można w dowolnej orientacji, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Mamy dzieję, że nowe wzory przypadną Państwu do gustu.

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.