Dunes sponsorem warsztatów wizualizacji Poznań 2015.

Firma Dunes sponsorem warsztatów wizualizacji, które odbyły się w dniach 10-11 grudnia 2015 r. w Poznaniu. Organizatorem warsztatów wizualizacji dla projektantów była firma ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k. z Poznania wspólnie z serwisem bezpłatnej biblioteki modeli CAD 2D/3D dla projektantów.

W bezpłatnym szkoleniu wzięło udział 25 projektantów. Podczas tworzenia projektów wykorzystane zostały panele dekoracyjne 3D Dunes – modele Pixels oraz Squares.

Model Pixels - panel w kolorze szarym zdobi ścianę pomiędzy dwoma dużymi oknami. Reszta ściany to biała cegiełka. Na podłodze stoi duża, żółta kanapa, wrzosowy podnóżek i stolik kawowy. Panele Sguares w wizualizacji salonu, Na jednej ścianie ogromne okno, na drugiej kominek. Ściana kominka obłożona w całości panelami Suares pomalowanych losowo na kolor biały i szary.

Warsztaty wizualizacji są świetną okazją do pozyskania podstawowych informacji potrzebnych w procesie tworzenia profesjonalnych projektów 3D. Każdy uczestnik poznaje najważniejsze funkcje poszczególnych narzędzi oraz ich możliwości projektowe. Spotkanie takie na pewno zaowocuje podniesieniem kompetencji. Kolejne edycje szkoleń w 2016 roku odbędą się m.in. w Warszawie, Gliwicach, Łodzi, Poznaniu, Krakowie.

Zapraszamy!!!

Polecane Wpisy
Skontaktuj się

Napisz do nas, a odpowiemy Ci najszybciej jak to tylko możliwe.

Nie czytelne? Zmień tekst.